Cântăreața americană Pink a decis să întrerupă unul dintre concertele susținute în Australia și a coborât de pe scenă. Nimeni nu se aștepta la un moment atât de emoționant.

Artista a mers în public unde a îmbrățișat o adolescentă de 14 ani, a cărei mamă a decedat de curând.

Presa australiană a scris că fata plănuise să meargă la concert împreună cu mama ei, care de asemenea era o admiratoare a lui Pink.

O cheamă Leah, are 14 ani și și-a pierdut mama luna trecută. Va primi o îmbrățișare. Vei fi bine”, a zis Pink în momentul în care s-a îndreptat spre adolescentă.

Mulțumesc. Mama mea te-a iubit”, i-a spus fata.

Apoi Pink s-a oferit să îi dea un autograf pe mână. Ba chiar mai mult, vedeta a făcut un selfie cu tânăra.

Să vă sunați mamele”, a spus Pink tuturor celor aflați la concert, în urma conversației cu Leah.

sursa: unica.ro

foto: Shutterstock