În ciuda faptului că producția sezonului final din Game of Thronesnu s-a încheiat încă, câteva dintre vedetele serialului și-a pregătit deja mesajele de rămas bun, printre care și Mama Dragonilor.Emilia Clarke și-a împărtășit pe Instagram biletul de adio pentruGame of Thrones, iar mesajul a fost cât se poate de emoționant.
Într-o postare plină de sinceritate pe Instagram, actrița Emilia Clarke și-a luat rămas bun atât de la insula din Irlanda de Nord, care le-a ținut multă vreme loc de casă, și „familiei de care nu va înceta niciodată să i se facă dor”.
În prezent, producția ultimelor șase episoade se află în plin proces și este de așteptat să se încheie în lunile iulie sau august.
„Am urcat într-o barcă care m-a dus pe o insulă unde am putut să îmi iau la revedere de la locul care mi-a servit drept casă atunci când am fost departe de casă, timp de aproape zece ani”, a scris Clarke pe rețeaua de socializare.
sursa: glamour.ro
foto: vanityfair.com
Comentarii