S-au plantat fapte bune la Grecești
În acest weekend, în Grecești, județul Dolj a avut loc o nouă acțiune de împădurire a inițiativei naționale de împădurire pe bază de voluntariat „Plantăm fapte bune în România”. „O zi de primăvară și o plantare reușite. Într-un timp record, de 1oră și jumătate, au fost plantați 10.000 de puieți de cer pe o suprafață […]